Agnieszka

Z wodą związana jestem praktycznie od urodzenia. Wychowywałam się w okolicach, gdzie od zawsze był do niej dostęp. Fascynacja wodą zaczęła się bardzo wcześnie i przybierała różne formy. Od zawsze pływałam. W nastoletnim wieku próbowałam także sił w żeglarstwie – zdobywając Patent Żeglarza, był moment zabawy w windsurfing.

 

Następnie ukończyłam Studia magisterskie o kierunku nauczycielskim w Instytucie Kultury Fizycznej  na Uniwersytecie Szczecińskim. Tu doświadczyłam prawdziwego wysiłku, jakiemu należy sprostać podczas różnorodnych form treningów m.in. w pływaniu. W międzyczasie zdobyłam uprawnienia Ratownika Wodnego.

 

Pod koniec studiów rozszerzyłam swoje uprawnienia o Studia Podyplomowe w zakresie Korekcji i Rehabilitacji a zdobyte umiejętności i wiedzę  stosuję z dużym powodzeniem także podczas zajęć w wodzie. Z czasem dojrzałam do decyzji zdobycia uprawnień Instruktora pływania.

 

Jako nauczyciel wychowania fizycznego pracuje od 2001 roku.

Natomiast od  roku 2010 z dużym zaangażowaniem i sukcesami, pracuję jako instruktor pływania. 

Zachęcam ludzi do wszelkiej aktywności w wodzie, ciesząc się naszymi wspólnymi osiągnięciami w postaci oswojenia z wodą, przełamania lęków po traumatycznych zdarzeniach w wodzie, opanowania umiejętności pływania zarówno podstawowych jak i z zakresu różnych stylów pływackich, koryguję wady postawy, usprawniam osoby w zakresie rehabilitacji ruchowej.  

Największym osobistym dla mnie sukcesem jest skuteczne zachęcenie całych rodzin do aktywności fizycznej w wodzie, gdzie rodzic przyprowadzający dziecko nagle sam pragnie nauczyć się pływać lub przypomnieć sobie jak cudownie jest spędzać czas nad wodą. 

Pływanie nie jest dla mnie pracą, to moje hobby i sposób na ciekawe życie 

Szczecin ul. Starzyńskiego 9a

Tel: 500-053-303

© 2018 by SWIM STARS. Proudly created with Wix.com